Paramore Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paramore Fan Türkiye

Paramore Fanlarının Ortak Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hayLey hakkında ...

3 posters
YazarMesaj
-bushRa-

-bushRa-

hayLey hakkında ... Empty
MesajKonu: hayLey hakkında ...   hayLey hakkında ... EmptySalı Tem. 07, 2009 1:02 pm

- HAYLEY -

19 Yaşındaki Genç Kız Hayley Williams 1988 Meridian Doğumludur.12 Yaşındayken Ailesi ile Birlikte Franklin/Tennessee'ye Taşınması ile Birlikte Burada Zac ve Josh Farro Kardeşlerle Tanışır.Onlar Hayley gibi müzik için deliren tanıştığı ilk insanlardı vede Bu 2 kardeş Bir Grupta Çalıyorlardı. Her hafta sonu Nashville'deki 175 kişilik The End isimli yere gidiyorlardı ve Burada Punk Rock'la Tanışan Hayley;Sunny Day Real Estate ve Mineral gibi gruplar sayesinde punk rock'a feci halde bağlanmıştı ve daha çok şey öğrenmek için araştırmalar yapmaya başladı.Birçok Kitaptan Birçok internet Sayfasından Punk Rock'la ilgili Ne var Ne Yok Araştırdı ve Burada Emo'nun da Ne demek Olduğunu,onun için Nasıl Giyinmek Gerektiğini bu araştırmalar Sayesinde öğrenmişti.Dinleyicilerinin Çoğu Hayley'i Şarkıları ile Birbirine Bağdaştırıyor.Hayley ise Kendini Bağdaştırdığı 14 Yaşında iken Dinlediği MewithoutYou isimli Grubun Solisti Aaron'un Sözleri idi.Uğurlu Sayısı ise 8 ve 21 olduğunu Düşünür.
Koyu bir Hristiyan Olan Hayley Bu Kavramı Şarkılarında Şöyle Ele Aldığını ifade Ediyor;
-Mücadeleler, kusurlar hakkında yazıyorum; bazen de zaman zaman inancımızdan şüphe etmek üzerine... Başka genç çocukların ulaşamadığı birtakım bilgilere ulaşmış filan değilim.

NELERE GÜÇLÜDÜR?

*Ağlamaya
*Üzülmeye

TAHAMMÜL EDEMEDİKLERİ :

*Sevgi pıtırcıkları
*tikkyler
*renkler [cıvıl cıvıl lykk]

SEVDİKLERİ:

*Paramore
*Siyah
*Tozluk

"Çok kısa Zaman öncesine kadar 'NSync şarkılarıyla eğlenen ve kilise korosunda şarkı söyleyen bir genç kız için hiç de fena gelişmeler değil..."Smile
AfterLife*
Alışıyor
Alışıyor
AfterLife*

MesajKonu: Geri: hayLey hakkında ...   hayLey hakkında ... EmptyCuma Tem. 24, 2009 3:52 am

çok teşekkürler
hayleye bayılıyorum (=
çok tatlı bir kız (=
Hayley (L)
paramore fanı
paramore fanı
Hayley (L)

MesajKonu: Geri: hayLey hakkında ...   hayLey hakkında ... EmptyÇarş. Ağus. 26, 2009 1:38 am

Siyah ve Tozluk. Hayley tam benim tipimsin xD
Çok seviyorum bunu ya x)) Teşekkürler

hayLey hakkında ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hayley*m <3
» Hayley Ve...