Paramore Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paramore Fan Türkiye

Paramore Fanlarının Ortak Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bu album bizim için bir dönüm noktası!

4 posters
YazarMesaj
hayleyQlik
Alışıyor
Alışıyor
hayleyQlik

bu album bizim için bir dönüm noktası! Empty
MesajKonu: bu album bizim için bir dönüm noktası!   bu album bizim için bir dönüm noktası! EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 2:18 pm

bu album bizim için bir dönüm noktası! Paramore
Paramore'un yeni klibi bugün yayınlanmaya başlanıyor.

Grubun Rob Cavallo prodüktörlüğünde kaydedilen yeni albümünden ilk single olarak seçilen "Ignorance" 7 Temmuz'da dijital olarak satışa sunuldu. Geçtiğimiz günlerde şarkıya bir de klip çeken grup, klibi bugün MTV aracılığıyla hayranlarına tanıtacak. Şarkının grup için bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Hayley Williams, albüm ve şarkı hakkında şunları söylüyor:

"Doğruyu söylemek gerekirse büyümek ve olgunlaşmak sanıldığı kadar kolay değil. Her gün aynı amaç uğruna çalışmak zorunda olan 5 genç müzisyeniz. Albümü hazırlarken çoğu zaman kendimizi yalnız, savunmasız ve öfkeli hissettik. Bazen karşındaki insanla yüzleşmek zorlaşıyor. Grup içinde de böyle. Bu şarkı, her şeyi tek bir kişinin bakış açısıyla anlatıyor, yani benim bakış açımla. Grupta benden başka bu şekilde içindekileri dökebilen birinin olmayışı adil değilmiş gibi görünebilir. Yine de rahatlamak açısından bunun bana çok yardımı dokundu. İnsanları kaybetmenin nasıl bir şey olduğunu anlatmaya çalıştım. Biliyorum ki grup arkadaşlarım da aynı dönemde benzer duyguları hissettiler. Son dönemde yaşadıklarımız bizi olgunlaştırdı. Bu yüzden de bu albüm öncekine hiç benzemiyor."

"Brand New Eyes" adını taşıyan yeni Paramore albümü 29 Eylül'de piyasaya sürülecek.
hayleyQlik
Alışıyor
Alışıyor
hayleyQlik

MesajKonu: Geri: bu album bizim için bir dönüm noktası!   bu album bizim için bir dönüm noktası! EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 2:18 pm

şarkı ve klibi harika ampulle şarkı söşlüo Very Happy çok değişik olmuş ama harika olmuş

SERTTTTTT yhani Very Happy
Hayley (L)
paramore fanı
paramore fanı
Hayley (L)

MesajKonu: Geri: bu album bizim için bir dönüm noktası!   bu album bizim için bir dönüm noktası! EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 9:45 am

Yağ uff umarım kesin çıkar. xD Ve keşke biraz daha erken çıksaydı. =) Haber için teşekkürler.
Billist
çitlenbik
çitlenbik
Billist

MesajKonu: Geri: bu album bizim için bir dönüm noktası!   bu album bizim için bir dönüm noktası! EmptyÇarş. Eyl. 02, 2009 12:27 pm

Yeni şarkısına bayıldım . Kendilerini oldukça geliştirmişler üstelik kendi tarz müziklerinden kopmadan .Dinlediğim zaman işte bu paramore diyorum. Şu anda bu dizeleri yazarkende dinliyorum . Bende bağımlılık yaptı bile...
oyqwllms*

MesajKonu: Geri: bu album bizim için bir dönüm noktası!   bu album bizim için bir dönüm noktası! EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 1:25 pm

Allahm şu albm Türkiye'ye gelse de alsak x)) Daha önceki albmleri gelmedi glb ama :S Bu glsiiin ! Sad

bu album bizim için bir dönüm noktası!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-