Paramore Fan Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paramore Fan Türkiye

Paramore Fanlarının Ortak Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!''

+2
...Halley...
Bill*tanem
6 posters
YazarMesaj
Bill*tanem
Alışıyor
Alışıyor
Bill*tanem

Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!'' Empty
MesajKonu: Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!''   Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!'' EmptyCuma Nis. 25, 2008 11:27 am

BLue jean bu ay ki [ nisan ] sayısında grubun dağılıp dağılmayacağı ile ilgili açıklamalar yapıldı.İşte Blue Jean dergisinden bir paragraf.

" Hayley Williams'ın yazdığı ve altında bütün grup üyelerinin imzalarının bulunduğu blog, neredeyse her şeyi alt üst ediyordu. Williams'ın açıklaması sonucu işler yoluna girdi.

CrushCrushCrush single'larıyla ülkemizde de sevilen Paramore, geçtiğimiz ay internet sitesine yolladığı bir yazı yüzünden zor günler yaşadı. Grubun solisti Hayley Williams, Avrupa turnesinin iptali nedeniyle internet sitesine yolladığı yazıda Paramore'un grup içi sorunları olduğunu ve bu sorunların Amerika turnesinde iyice su yüzüne çıktığını belirtti. Giderek artan sorunlar yüzünden turneyi tamamlayamayacaklarını açıklayan Williams, grubu bir turne için tehlikeye atamayacaklarını ifade etti. Bu yazının ardından grubun dağılacağı yönündeki iddialar bir anda kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Bu olaydan kısa bir süre önce de gitarist Josh Farro'nun medyanın Williams'a gösterdiği ilgiden dolayı rahatsız olduğunu açıklaması da dağılma iddialarını iyice güçlendiriyordu ki Hayley Williams, herkesi rahatlatan açıklamayı yaptı ""Paramore dağılmıyor!"" Yazdıklarının yanlış anlaşıldığını söyleyen Williams, hayranlarının Paramore'un zor zamanlardan geçtiğini bildirmek istediğini ifade etti. Grubu iyiye taşımak için biraz zamana ihtiyaçları olduğunu yazan Williams, duydukları iddialar karşısında şok olduklarını da söylemeden geçemedi. Grup, bu ay Jimmy Eat World ile turneye çıkıyor."

Kaynak: BLue Jean

Yaniii Paramore dağılmıyorr..İçim rahatladıı Smile
...Halley...
Alışıyor
Alışıyor
...Halley...

MesajKonu: Geri: Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!''   Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!'' EmptyCuma Nis. 25, 2008 11:57 am

Çok SaĞoL...
CanıM...
Blue Jean Dergisinin Nisan Sayısını bende aldım...
Tam Dergiyi Çıkardım OoO Sayfayı Açtım Bir Baktım ki Konu Açılmı$...
Bill*tanem
Alışıyor
Alışıyor
Bill*tanem

MesajKonu: Geri: Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!''   Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!'' EmptyCuma Nis. 25, 2008 12:07 pm

Very Happy Very Happy

Benim bilgisayarımda daha önceden kayıtlıydı bu yazı bende hemen koydum.. Very Happy

Bu arada rica ederim.. Smile
SouLmate
paramore fanı
paramore fanı
SouLmate

MesajKonu: Geri: Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!''   Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!'' EmptyC.tesi Nis. 26, 2008 7:17 am

paylaştığın için sağol canım xD
Bill*tanem
Alışıyor
Alışıyor
Bill*tanem

MesajKonu: Geri: Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!''   Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!'' EmptyPtsi Nis. 28, 2008 8:12 am

önemli değil..Canlarım.. xD
bill_th_gülben
Site Bağımlısı
Site Bağımlısı
bill_th_gülben

MesajKonu: Geri: Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!''   Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!'' EmptyÇarş. Mayıs 14, 2008 2:26 pm

sağol canım almıştım
http://www.tokiohotelfankibris.com
-TH FAN CLUB-
Alışıyor
Alışıyor
-TH FAN CLUB-

MesajKonu: Geri: Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!''   Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!'' EmptyPaz Haz. 08, 2008 9:11 am

Dağılmamalarına çok sevindim.
oyqwllms*

MesajKonu: Geri: Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!''   Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!'' EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 1:36 pm

dağılmak mıı ?? olmaz yaaa :// Allah'tn olmamış böyle bişy .. =))

Blue Jean(Nisan) ''Paramore Dağılmıyor!''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» paramore BLUE JEAN de
» NME [Nisan]
» cosmogirL-nisan
» Dream Dergi [Nisan]
» Paramore - That's What You Get